Тестувальник IT-компанії замовив канабіс через Telegram і отримав штраф 17 000 грн

Тестувальник IT-компанії замовив канабіс через Telegram і отримав штраф 17 000 грн

Як випливає з вироку суду, у травні 2026 року чоловік через Telegram-бот «Філіп-моріс» замовив наркотичний засіб для власного вживання. За два дні він отримав посилку через поштомат «Нової пошти» у Коростені.

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений має вищу освіту, працює тестувальником у ТОВ «Чек-бокс», є особою з інвалідністю III групи та раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Після отримання відправлення чоловіка зупинили співробітники поліції. Під час перевірки документів він сам повідомив правоохоронцям, що має при собі наркотичний засіб.

Пізніше під час огляду місця події біля Парку Перемоги в Коростені він добровільно видав поліетиленовий пакет із речовиною рослинного походження. Експертиза встановила, що це канабіс масою 8,498 грама.

Під час досудового розслідування обвинувачений повністю визнав провину, не оспорював встановлені обставини та погодився на розгляд справи у спрощеному провадженні без проведення судового засідання.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Окрім штрафу в розмірі 17 000 грн, суд стягнув із нього 2406,80 грн витрат на проведення експертиз. Вилучений канабіс суд постановив знищити.

/

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області визнав винним тестувальника ТОВ «Чек-бокс» у незаконному придбанні та зберіганні канабісу без мети збуту та оштрафував його на 17 000 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *